Masaż twarzy bańkami silikonowymi - warsztat online + zestaw 2 baniek do masażu

Nowy produkt

Próżniowy masaż twarzy bańkami pomaga dotlenić tkanki, zredukować zmarszczki, zwiększyć wchłanianie kosmetyków, co daje podwójny efekt odżywienia skóry, poprawia jej napięcie i elastyczność, rozluźnia mięśnie. I nie trzeba długo czekać na efekty :-)

Kluczowe jest jedynie PRAWIDŁOWE wykonanie masażu.

Więcej szczegółów

165,00 zł brutto

Więcej informacji

Jak zatem PRAWIDŁOWO go wykonać?

W naszym kompleksowym „WARSZTACIE ONLINE MASAŻU TWARZY BAŃKAMI” znajdziecie:

  • instruktaż, jak poprawnie, krok po kroku, wykonać masaż całej twarzy, szyi i dekoltu,

  • zestaw bardzo praktycznych materiałów dodatkowych (do pobrania), np. „mapkę” twarzy, która przyda się jako ściąga do masażu dla osób, które nauczyły się już, w jaki sposób masaż wykonywać

  • zestaw 2 baniek silikonowych do masażu twarzy (większa i mniejsza).

Facial cupping, czyli MASAŻ TWARZY BAŃKAMI, wykorzystuje delikatne zasysanie próżniowe skóry do poprawy cyrkulacji krwi i walki ze zmarszczkami. Rozluźnienie mięśni i natychmiastowy efekt glow gwarantowane❤️

Efekty masażu bańkami są szybkie do osiągnięcia przy zachowaniu odpowiedniej systematyczności i co najważniejsze - wykonaniu automasażu we właściwy sposób. W Internecie roi się od filmików instruktażowych, gdzie w jednych pokazywany jest masaż danej części twarzy (np. delikatnych okolic oczu) w jedną stronę a w innych - w przeciwną.

Cały zestaw otrzymać można albo zamawiając dostawę kurierską, albo odbierając osobiście w naszym salonie (po umówienia tel. 500 264 998).