"BĄDŹ PIĘKNA, JAK... TY SAMA" - PIELĘGNACJA DOMOWA TWARZY - WARSZTATY STACJONARNE

Nowy produkt

Właściwa pielęgnacja domowa skóry to 80% sukcesu na drodze do pięknej, bezproblemowej, zadbanej skóry. W Internecie, czasopismach, książkach porad są miliony.Jak wybrać spośród nich te najlepsze dla Twojej skóry?

Czy pielęgnacja skóry, jaką stosują Japonki, Koreanki jest na pewno idealna dla Europejek?

Wspólnie poszukamy w tym gąszczu informacji prostej, najlepszej dla Twojej skóry drogi.

Więcej szczegółów

200,00 zł brutto

Więcej informacji

Podczas warsztatów porozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała Azjatek (tzw. „metoda 10 kroków”), o tym, jak dostosować ją do uwarunkowań Europejek? 

Każda uczestniczka na własnej skórze sprawdzi, jak taka pielęgnacja wygląda. Zrobimy też przegląd naszych kosmetyczek (zachęcam do przyniesienia ich na warsztaty) i zostawimy w nich tylko to, co rzeczywiście jest potrzebne i dobre dla Twojej skóry.

Sporządzimy też listę przykładowych produktów, których w niej brakuje. Porozmawiamy też o najskuteczniejszym sposobie odmładzania skóry – o automasażu twarzy.

Zapraszam serdecznie każdą z Was, która chciałaby wreszcie otrzymać jasne i bardzo proste wskazówki, jak postępować w domu ze swoją skórą.

Spotykamy się w kameralnym gronie, ilość miejsc jest więc bardzo ograniczona.

Najbliższy termin warsztatów:

*8 września, sobota, godz. 9.00

Miejsce - Łódź, ul. Piotrkowska 207

Czas trwania warsztatów - około 90 - 120 min.

Koszt warsztatów - 200 zł

Uwaga: po zakupieniu warsztatu prześlij do nas e-mail na nasz adres: bellezza.lodz@gmail.com z wybranym terminem warsztatów, imieniem i nazwiskiem uczestniczki, wiekiem oraz numerem telefonu (w razie, gdyby potrzebny był dodatkowy kontakt).