RYTUAŁ RELAKSACYJNEGO MASAŻU TWARZY KULAMI (70 min.)

Nowy produkt

Masaż szklanymi kulami to połączenie manualnego masażu twarzy ze szklanymi kulami, w których kojąco przelewa się woda, bulgocząc i szumiąc. Dzięki kulistemu kształtowi i niezwykle gładkiej powierzchni, suną po skórze, a to pozwala na gładkie i płynne ruchy podczas masowania. Daje to efekt głębokiego odprężenia i liftingu twarzy.

Więcej szczegółów

160,00 zł brutto

Więcej informacji

Ten oryginalny masaż to połączenie manualnego masażu twarzy z masażem szklanymi kulami. Gładkość szklanych kul i płynne ruchy podczas masażu dają efekt głębokiego odprężenia i liftingu twarzy, delikatnie stymulując skórę i mięśnie. Podczas masażu płyn znajdujący się w kulach kojąco przelewa się, bulgocze, co dodatkowo potęguje efekt relaksu. Masaż może być wykonany w wersji ciepłej dla cudownego odprężenia lub w wersji krio, w której kule spełnią rolę chłodzącą, wspomagając likwidację obrzęków oraz zwężając pory.

Szklane kule

Mają niezwykle gładką powierzchnię, co zapewnia delikatny i przyjemny masaż. Szklane kule ułatwiają zastosowanie delikatnych technik przepychających, tłoczących, wyciskających i pompujących. Okrężnymi ruchami pobudza się skórę, by była lepiej odżywiona. Szklane kule są doskonałym przyrządem do masażu limfatycznego.

Płyn znajdujący się w kulach wydaje specyficzny relaksujący dźwięk. Masaż odbywa się przy bardzo subtelnej muzyce w tle.

Jak przebiega zasadniczy masaż szklanymi kulami?

Rytuał ten obejmuje zarówno delikatny masaż manualny twarzy, szyi, karku i dekoltu, jak i właściwy masaż szklanymi kulami. Ruchy masażysty są bardzo płynne. W tego rodzaju masaż szklanymi kulami włącza się także masaż skroni, który wpływa na idealne odprężenie. Po masażu wykonywany jest peeling enzymatyczny oraz nakładana jest maska dobrana do indywidualnych potrzeb skóry.

Masaż szklanymi kulami – wskazania 

Zabieg jest wyjątkowo skuteczny w przypadku różnych kłopotów skórnych i przy opuchliznach. Koniecznie musimy mu się poddać, gdy nasz problem to:

  • zaburzenia układu limfatycznego i obrzęki

  • trądzik różowaty

  • przedwczesne starzenie się skóry

  • skóra szara, zmęczona i słabo odżywiona

  • skóra odwodniona

  • bezsenność

Masaż szklanymi kulami to ratunek dla tych wszystkich zabieganych, którzy po wielogodzinnej pracy lub choćby locie samolotem, tego samego dnia muszą wyglądać olśniewająco i świeżo.