FACELIFT by Marie Margo

Nowy produkt

FACELIFT totechnika niechirurgicznego liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Pozwala na uzyskanie mocnego efektu modelującego i liftingującego, działając na poziomie mięśniowo-powięziowym. 

Więcej szczegółów

350,00 zł brutto

Więcej informacji

FACELIFT zawiera elementy głębokiego liftingu tkanek na poziomie okostnej, co sprzyja działaniu terapeutycznemu i odmładzającemu.

Metoda FACELIFTu wykazuje podobny charakter do Estetycznej Rehabilitacji Twarzy, jednak uwzględnia inne techniki, dzięki którym tkanka może dostać inny bodziec, dotąd jej nieznany. Pomoże to w jeszcze lepszym jej uelastycznieniu, rozluźnieniu.

Dlaczego właśnie ta technika?

Podczas masażu poczujesz staranność dotyku. Żaden ruch nie jest przypadkowy, a wykonany z największą uważnością i dokładnością, co pozwala na dotarcie i rozpracowanie wymagających stref twarzy, szyi i dekoltu.

W początkowym etapie masażu opracowywane jest miejsce, które nieczęsto wchodzi w skład masażu - "wdowi garb". Jest to zgrubienie spowodowane nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, występujące w dolnej części odcinka szyjnego, które powoduje, że górna część pleców wydaje się być zaokrąglona, zgarbiona.

Celem masażu jest głównie odnowa tkanek na poziomie komórkowym.

Dodatkowym atutem jest dotlenienie i odżywienie tkanek oraz ich oczyszczenie, a także pobudzenie procesów samonaprawczych.

Jakie uzyskamy efekty dzięki metodzie FACELIFT?

•         zniwelujemy napięcia mięśniowe, które warunkują powstawanie zmarszczek mimicznych

•         zmobilizujemy do produkcji kolagen i elastynę, co doda skórze naturalnego blasku i młodzieńczego wyglądu

•         poprawimy stymulację metabolizmu komórkowego, dzięki czemu przyspieszymy proces regeneracji

•         zauważymy uniesioną górną powiekę i brew, podniesienie owalu twarzy oraz rozluźniony wyraz twarzy.

Czas trwania zabiegu: 90 minut

Zaleca się by masaż wykonywany był w seriach po 6-10 masaży, wykonanych w odstępach 2- tygodniowych.

Przerwa między seriami uzależniona jest od indywidualnych uwarunkowań danej osoby. Najczęściej trwa od 3 do 6 miesięcy. Można też, dla bieżącego podtrzymania wypracowanych efektów, wykonać masaż w odstępach 4 tygodniowych.

UWAGA: podany czas masażu jest czasem całkowitym, zawierającym przygotowanie do zabiegu, jego wykonanie i krótki czas relaksu po masażu.