Masaż bańką chińską (1 część ciała + body wrapping) Zobacz większe

Masaż bańką chińską + body wrapping (60 minut)*

Nowy produkt

Masaż bańką chińską jest coraz bardziej popularną metodą walki z cellulitem. Wykonywanie masażu tą metodą pozwala na uzyskanie widocznych rezultatów w krótkim czasie: ujędrnia skórę, skutecznie redukuje pomarańczową skórkę dzięki pobudzeniu krążenia, wyeliminowaniu szkodliwych toksyn oraz przyspieszeniu naturalnych procesów przemiany materii.

Więcej szczegółów

230,00 zł brutto

Więcej informacji

Podczas masażu bańką chińską skupiamy się przede wszystkim na brzuchu, udach i pośladkach. To te rejony są bardzo narażone na gromadzenie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a w efekcie powstawanie "skórki pomarańczowej".


Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Efekty

Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, takich jak chłonka, usuwa szkodliwe toksyny z organizmu oraz przyspiesza procesy przemiany materii, dlatego:

  • przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej,

  • skutecznie niweluje cellulit,

  • może działać jak drenaż limfatyczny.

Zalecana ilość zabiegów: 10 do 20 masaży w zależności od stopnia cellulitu i oczekiwanych efektów.

Częstotliwość: co 2 - 3 dni; po osiągnięciu oczekiwanych rezultatów powinno się wykonywać 1 - 2 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotowi.

Ważne: przed zdecydowaniem się na jakikolwiek masaż antycellulitowy czy dermomasaż zapoznaj się koniecznie z przeciwwskazaniami (w zakładce: PIERWSZA WIZYTA - PRZECIWWSKAZANIA)

* 1 zabieg obejmuje 1 partię ciała

UWAGA: podany czas masażu jest czasem całkowitym, zawierającym przygotowanie do zabiegu, jego wykonanie i krótki czas relaksu po masażu.