Dermomasaż ciała + body wrapping Zobacz większe

Dermomasaż ciała + body wrapping* (60 minut)

Nowy produkt

Dermomasaż wykonuje się w miejscach objętym cellulitem. Najczęściej w okolicy ud, brzucha i pośladków.

Zabieg ten został uznany za najlepszy w dziedzinie bezinwazyjnej redukcji cellulitu.

Więcej szczegółów

230,00 zł brutto

Więcej informacji

Dermomasaż jest to metoda podciśnieniowa z wykorzystaniem urządzenia, która łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassaniem) i rolowaniem ruchomymi rolkami, działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową.

W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz w sposób widoczny redukcja obwodu ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Zmniejszenie obrzęku uzyskuje się w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Zabieg powoduje przyspieszenie drenażu zalegających odpadów przemiany materii poprzez system limfatyczny i naczynia włosowate, czego wynikiem jest pięknie wyglądająca, napięta i jędrna skóra.

Zabiegi wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie. Dodatkowo stymulują wytwarzanie „hormonów szczęścia” czyli endorfin przynosząc tym samym relaks i odprężenie. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów antycellulitowych, modelujących lub regenerujących. Zabieg kończy body wrapping.

Czas trwania zabiegu: 60 minut

Zalecana ilość zabiegów: 12 masaży

Częstotliwość: 2-3 razy w tygodniu; po osiągnięciu oczekiwanych rezultatów powinno się wykonywać 1 - 2 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotowi.

Ważne: przed zdecydowaniem się na jakikolwiek masaż antycellulitowy czy dermomasaż zapoznaj się koniecznie z przeciwwskazaniami (w zakładce: PIERWSZA WIZYTA - PRZECIWWSKAZANIA)

* 1 zabieg obejmuje 1 partię ciała

UWAGA: podany czas masażu jest czasem całkowitym, zawierającym przygotowanie do zabiegu, jego wykonanie i krótki czas relaksu po masażu.