Zabieg na cellulit na zimno (60 minut) Zobacz większe

Zabieg na cellulit na zimno (60 minut)

Nowy produkt

Zabieg bandażowania wykorzystuje nasączone wysoce skoncentrowanymi, aktywnymi składnikami bandaże. Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. 

Ważne: jest to najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy zabieg na cellulit dla osób z kruchymi naczynkami!

Więcej szczegółów

260,00 zł brutto

Więcej informacji

Mocna tkanka i perfekcyjny wygląd ciała  

Metoda owijania bandażami jest bardziej ekskluzywna niż body wrapping. Zabieg ten pozwala na jeszcze dokładniejsze opracowanie schorzeń skóry oraz dysproporcji i mankamentów sylwetki. Bezpośrednie naniesienie olejków aromatycznych i substancji czynnych pod bandaż umożliwia ich dokładne miejscowe, bardzo precyzyjne działanie.

Zabieg podzielony jest na trzy główne etapy. Metoda ta ceniona jest za swój przebieg przypominający pewien ceremoniał. Przy tego typu zabiegach na ciało nie może oczywiście zabraknąć wykorzystania soli morskiej i alg o działaniu silnie drenującym i zapobiegającym retencji wody w organizmie. Używane kosmetyki, dzięki bogatej kompozycji, charakteryzuje się wszechstronnym działaniem i odpowiadają za nawilżenie, remineralizację skóry oraz regenerację tkanek. Po wykonanych zabiegach w niepowtarzalny sposób stymulowany jest wzrost komórek naskórka. Poza tym witalność i ogólny stan skóry ulegają natychmiastowej poprawie, a cellulit znika :-)

Zalecana ilość zabiegów: 10 zabiegów stosowanych 3 razy w tygodniu lub 15 zabiegów stosowanych 2 razy w tygodniu; dla podtrzymania efektu - 1 zabieg co miesiąc.

Zalecenia zabiegowe

W trakcie trwania serii zabiegów zalecane jest zdrowe, bogate w błonnik, z dużą ilością warzyw i owoców odżywianie (mało tłuszczów, zdecydowane ograniczenie soli, kawy i cukru we wszelkich postaciach).

Bardzo ważną kwestią jest nawilżanie od wewnątrz: wypijanie ok. 2-3 litry płynów dziennie (woda, herbatki ziołowe/ oczyszczające bez cukru (nie pijemy herbatek owocowych, ponieważ zakwaszają organizm), świeżo wyciskane soki owocowe i warzywne). W trakcie trwania kuracji nie należy spożywać alkoholu.

Przed samym zabiegiem: ostatni posiłek 3 godziny wcześniej.

Po zabiegu:

  • należy wypić około 1 litr wody

  • nie należy brać prysznica przez około 3 godziny

  • należy unikać ekspozycji na słońce i kąpieli w solarium