CIOCCOLATINO - masaż czekoladą (90 minut) Zobacz większe

CIOCCOLATINO - masaż czekoladą (90 minut)

Nowy produkt

Rytuał czekoladowy to doskonały sposób na relaks, odprężenie przy jednoczesnym wspaniałym nawilżeniu skóry.

Właściwości odżywcze i regenerujące ciepłej czekolady sprawią, że skóra po masażu będzie jedwabiście gładka i elastyczna. W BELLEZZA MASAŻE masujemy TYLKO prawdziwą czekoladą z dodatkiem masła kakaowego. Brzmi apetycznie?

Więcej szczegółów

280,00 zł brutto

Więcej informacji

Czekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Zwiększając poziom serotoniny i endorfin w mózgu, czekolada poprawia nastrój oraz podnosi odporność organizmu na wirusy i bakterie.


W czekoladzie zawarte są również składniki redukujące poziom wolnych rodników, czyli przeciwdziałające starzeniu się skóry. Niestety, ma jedną wadę - jest kaloryczna! By bezkarnie korzystać z jej dobrodziejstw, zapraszamy na masaż czekoladowy.

Dodatkowo czekolada usprawnia krążenie krwi, więc pozytywnie wpływa na okolice ciała, które objęte są cellulitem lub słabym krążeniem żylnym.

Nasz masaż czekoladowy zapewnia także zdrowy koloryt skóry dzięki erytrulozie. Ten roślinny wyciąg w delikatny sposób koloryzuje skórę, nadając jej zdrowy odcień.

Trwający 90 minut zabieg sprawi, że skóra odzyska witalność i blask, a głęboki relaks zapewni dobry nastrój.

UWAGA: podany czas masażu jest czasem całkowitym, zawierającym przygotowanie do zabiegu, jego wykonanie i krótki czas relaksu po masażu.