Łódź, ul. Piotrkowska 207 lokal nr 10
(w podwórzu, lewa oficyna)

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest wywiad, dotyczący Twojego stanu zdrowia, potrzeb i oczekiwań, wspólnie z masażystą wybierany jest rodzaj masażu oraz ewentualny harmonogram kolejnych zabiegów.

Jak przygotować się do masażu?

W dbałości o Twój komfort podczas wykonywania zabiegu, poniżej przedstawiamy kilka porad oraz wskazówek, które pozwolą na osiągnięcie pełnego relaksu w trakcie trwania masażu.

1. W celu odświeżenia swojego ciała oraz oczyszczenia go z poprzednio zastosowanych kosmetyków, tuż przed masażem proponujemy wziąć ciepły prysznic lub ciepłą kąpiel. Pozwoli to na lepsze wchłanianie przez skórę substancji aktywnych zawartych w kosmetykach do masażu. Zalecane jest również wykonanie demakijażu twarzy, szyi i dekoltu.

2. W trosce o długie włosy, proponujemy spiąć je na czas masażu. Ułatwi to pracę masażyście oraz zmniejszy ryzyko ich naoliwienia.

3. Na czas trwania masażu prosimy o zdjęcie wszelkiej biżuterii, aby komfort masażu był pełen.

4. Masaż może być wykonany w prywatnej bieliźnie (w tym przypadku będzie ona narażona na zabrudzenia) lub jednorazowej bieliźnie zabiegowej.
Na czas trwania zabiegu ciało przykryte zostanie ręcznikiem/kocem. Odkryte pozostaną jedynie aktualnie masowane partie ciała. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu, wybór sposobu przeprowadzenia zabiegu pozostawiamy do Państwa decyzji. W razie konieczności przejścia pod prysznic, otrzymasz do okrycia szlafrok.

5. W trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, przed wykonaniem zabiegu masażysta przeprowadzi wywiad w celu poznania Twoich oczekiwań, co do wykonania masażu oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Zostaniesz również poproszeni o złożenie swojego podpisu na tzw. karcie klienta.

6. Zarówno poczucie głodu jak i stan organizmu po obfitym posiłku będą powodowały duży dyskomfort podczas trwania zabiegu. Dlatego też zalecamy, aby najpóźniej na godzinę przed masażem spożyć lekki posiłek. Warto również powstrzymać się od picia kawy i herbaty, by nie pobudzać organizmu bezpośrednio przed jego planowanym wyciszeniem. Przed zabiegiem niewskazane jest spożywanie alkoholu (nie wykonujemy masażu u osób w stanie nietrzeźwym). Polecamy natomiast uzupełnianie płynów w organizmie, poprzez picie niegazowanej wody mineralnej przed (maksymalnie na godzinę przed masażem) i po zabiegu.

7. Czas trwania zabiegu to czas wypoczynku, głębokiej relaksacji i uspokojenia. To Ty decydujesz czy chcesz spędzić go w ciszy, czy może pełne ukojenie przyniesie rozmowa z masażystą. To my dostosowujemy się do Twoich potrzeb, prosimy tylko, by nas o nich poinformować.

8. Podczas trwania zabiegu będzie towarzyszyć odpowiednia muzyka/zapach. Jeśli nie życzysz sobie akcentu muzycznego/ aromaterapeutycznego, prosimy poinformować o tym masażystę. Zachęcamy do wspólnego z masażystą wyboru aromatu.

9. Jeśli będziesz miała/ miał jakiekolwiek uwagi, co do sposobu przebiegu zabiegu, czy pytania związane z masażem, prosimy pytać.
 
10. Jeśli w trakcie trwania zabiegu poczujesz jakikolwiek dyskomfort, prosimy niezwłocznie poinformować o tym masażystę. Jeśli któraś z zastosowanych technik będzie za mocna lub za słaba w odczuciu, prosimy to wyraźnie zakomunikować.

11. Czas masażu to chwila relaksu, odpoczynku tylko dla Ciebie. Jeśli nie ma absolutnej konieczności, by telefon pozostał włączony, zadbaj o wyciszenie go (także wibracji).

12. Po zakończeniu masażu prosimy o pozostanie kilka minut na stole do masażu w pozycji leżącej. Pozwoli to powrócić organizmowi do stanu pełnej równowagi.