MADEROTERAPIA Zobacz większe

AUTORSKI MASAŻ ANTYCELLULITOWY (60 minut)

Nowy produkt

AUTORSKI MASAŻ ANTYCELLULITOWY "BELLEZZA" 

to drenaż limfatyczny, masaż odchudzający, masaż wyszczuplający o intensywnym działaniu ujędrniającym, napinającym i antycellulitowym.

Więcej szczegółów

250,00 zł brutto

Więcej informacji

AUTORSKI MASAŻ ANTYCELLULITOWY "BELLEZZA":

jest idealnym rozwiązaniem dla tych kobiet, które z uwagi na problemy naczyniowe, pękające naczynka na nogach - nie mogą sobie pozwolić lub nie chcą wykonywać innych zabiegów

zapobiega rozstępom, zwalcza cellulit i może spowodować zmniejszenie obwodów. Masaż za pomocą drewnianych narzędzi ma na celu osiągnięcie redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie, wygładzenie i wymodelowanie ciała.

AUTORSKI MASAŻ ANTYCELLULITOWY "BELLEZZA" JEST ZABIEGIEM DLA CIEBIE, JEŚLI:

1. Zmagasz się z nawracającym cellulitem.

2. Nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich ud, pośladków, brzucha i wcięcia w talii.

3. Masz kruche naczynka na nogach i obawiasz się o ich pękanie.

4. Masz przeciwwskazania do zabiegów z użyciem prądów/ lasera.

5. Chcesz ujędrnij luźną skórę w okolicy kolan.

6. Chcesz skutecznie i prawie bezboleśnie poprawić kondycję skóry i ciała.

POCZUJ SIĘ BOSKO W SWOIM CIELE

EFEKTY:

 • eliminacja cellulitu i nagromadzonego tłuszczu

 • wygładzone rozstępy

 • wysmuklone, wymodelowane ciało

 • napięte pośladki

 • ujędrniona, elastyczna, gładka skóra

 • zmniejszenie obwodu

 • pobudzenie krążenia

 • likwidacja zastojów limfatycznych, obrzęków

 • poczucie lekkości 

 • redukcja stresu

 • odprężenie i ogólne wyciszenie organizmu

 

AUTORSKI MASAŻ ANTYCELLULITOWY "BELLEZZA" wyróżnia brak wielu przeciwwskazań - wykluczeniem do zabiegu są: przewlekłe choroby skóry, aktywna choroba wirusowa lub gorączka, ciąża i okres poporodowy.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

1.

Konsultacja - kwalifikacja do maderoterapii

Na początek terapeutka wnikliwie przeprowadzi z Tobą wywiad i obejrzy ciało. Wypyta o dotychczas wykonywane zabiegi i terapie, którym się poddawałaś. Wszystko to dlatego, by jeszcze skuteczniej zrozumieć Twój problem. Jeśli zajdzie taka konieczność, wskaże odpowiednią suplementację, bądź dodatkowe zabiegi. Zapyta także o kwestia zdrowotne, równowagę hormonalną, zbilansowaną dietę. Bowiem wszystkie te czynniki mogą mieć wpływ na skuteczność terapii.

2.

Wstęp do zabiegu

Na wstępie terapeutka udrożni węzły chłonne delikatnym masażem

3.

Intensywny, manualny masaż

W zależności od napotkanego problemu oraz opracowywanego obszaru, terapeutka przy użyciu odpowiednich drewnianych przyborów i z zastosowaniem odpowiednich technik, wykona masaż drewnianymi przyrządami. Każde z wykorzystywanych narzędzi ma inną funkcję i przeznaczenie. Masaż przy pomocy tych drewnianych przyborów ma działanie znaczenie intensywniejsze niż masaż manualny. Dociera głębiej do samej powięzi, nie uszkadzając przy tym tkanki. Zatem efekty są intensywniejsze aniżeli samym manualnym drenażem limfatycznym i co ważne, znacznie mniej bolesne.

4. Masaż próżniowy aparaturowy vacuum/ bańką Główna, najefektywniejsza część całego zabiegu, kiedy dzięki osiągniętej próżni niwelujemy niechciane fałdki tłuszczu, uzyskujemy gładkość skóry, rozprawiamy się ostatecznie z cellulitem, zmniejszamy rozstępy.

Zamierzone i zauważalne efekty są większości przypadków widoczne już po trzeciej sesji. Jednak pełna terapia zakłada wykonanie od 10 do 12 masaży, wykonywanych nie rzadziej niż dwa razy w tygodniu.

Musimy pamiętać o tym, że efekt terapii jest indywidualny dla każdej osoby i zależy od wielu współwystępujących czynników.

Czas trwania zabiegu: 60 minut*

Zalecana ilość zabiegów: 10 -12 masaży

Częstotliwość: 2-3 razy w tygodniu; po osiągnięciu oczekiwanych rezultatów powinno się wykonywać 1 - 2 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotowi.

UWAGA: podany czas masażu jest czasem całkowitym, zawierającym przygotowanie do zabiegu, jego wykonanie i krótki czas relaksu po masażu.