"PASJA NATURALNEGO PIĘKNA" dostęp do zamkniętej grupy na FB View larger

"PASJA NATURALNEGO PIĘKNA" dostęp do zamkniętej grupy na FB

New product

Grupa pasjonatek dbania o twarz w sposób naturalny. W postach prezentowane są sposoby dbania o twarz bez ingerencji medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej itp. Masaże, automasaże, terapie wspomagające, naturalne kosmetyki, zdrowe odżywiane i sposób życia wspierający holistyczne dbanie o cały organizm - w tym także twarz.

More details

50,00 zł tax incl.

More info

W ramach grupy będziemy spotykać się podczas cotygodniowych "live'ów", podczas których będę dzieliła się z Wami informacjami dotyczącymi naturalnego dbania głównie o twarz, szyję i dekolt (codzienna pielęgnacja), ale i o całe ciało, prezentowane będą różnorodne automasaże. Wszystko po to, by pomóc Wam spłycić/ zniwelować zmarszczki (lub skutecznie im zapobiegać), ujędrnić skórę i po prostu - lepiej poczuć się we własnej skórze :-)

Dla członków grupy regularnie przygotowywane będą bonusowe materiały dotyczące naturalnego dbania o twarz i ciało (z możliwością ich pobrania), promocje zarówno na masaże w gabinecie , jak i na warsztaty online, z których pierwszy pojawi się w naszym sklepie już w pierwszym tygodniu maja :-)

Każdy tydzień w grupie to mnóstwo NOWOŚCI dostępnych TYLKO dla CZŁONKÓW GRUPY :-)